مقایسه کسب طلا سازی و رستوران بیرون بر


متن پیام شما 1398/03/06
سلام وقت بخیر.در شرایط فعلی ایران و البته اینده ان،بین کار طلاسازی و رستوران بیرون بر کدام حرفه منطقی تر است.البته این جانب ۳ سال رستوران دار بودم ولی چون وضعیت اقتصادی مردم خراب شده و خیلی ها رو به این حرفه اوردن کسب و کار خود را جمع کردم.الان میخواستم شروع کنم دوره طلاسازی و جواهرات رو شروع کنم.الان پیشنهاد کار رستوران در قشم رو دارم.اگه یه کم راهنمایی کنید ممنون میشم

پاسخ مشاور 1398/03/06

سلام و درود بر شما.
طبیعتا شروع هر کسب و کاری مقداری هم ریسک و خطر با خود به همراه دارد. اگر پیشنهاد کاری برای رستوران داری پیشنهاد به صرفه ای از نظر مالی برای شما می باشد، آن را قبول نمایید. اما اگر این طور نیست و هم چنین قبل از شروع کار مرتبط با طلاسازی دانش آن را کسب می کنید، باید بگویم که با توجه به شرایط جامعه در کسب و کار طلاسازی قطعا سود بیشتری را بدست خواهید آورد.
پس در نتیجه انتخاب شما به ریسک پذیر بودن شما بر میگردد. برای رفع خطر های موجود در شروع کسب و کار باید تحقیقات میدانی خود را مبی بر منطقه و شهر مورد نظرتان برای راه اندازی طلاسازی به عمل آورید. و همچنین میزان سرمایه لازم برای استارت این شغل را جمع آوری نمایید. اگر این مسائل را در نظر داشته باشید، پیشنهاد ما به شما کسب و کار طلاسازی می باشد.
مطالعه مطلب ۶ گام برای شروع یک کسب و کار کوچک در مجله کسب و کار شغل نت برای شما توصیه می شود.
موفق باشیدبرچسب ها
کارآفرینی و درآمدزایی مشاوره کسب و کار راه اندازی کسب و کار کسب و کار طلا سازی کسب و کار رستوران بیرون بر