راه اندازی مجموعه کاروصنعت


متن پیام شما 1398/03/18
باسلام حضور مشاورین ارجمند.هدف من راه اندازی یک مجموعه و سایت با محتوای تأمین وسایل حفاظت فردی-اجرای خدمات کار و کارگری-نظارت بر خدمات ایمنی صنعتی میباشد.این هدف با توجه به تجربیات ده ساله من در واحدهای صنعتی به عنوان یک کارمند ساده بوده که در حال حاضر تصمیم به کارآفرینی با سرمایه اندک گرفته ام.فعل حال در تفکر به چگونگی انجام وفروش در این هدف هستم که چطور و از کجا شروع کنم و چگونه بدون تشریفات قانونی این کار را جلو ببرم؟تامین وسایل حفاظت فردی(مانند دستکش و کلاه ایمنی، لباس کار، عینک ایمنی و .........)اجرای خدمات کار و کارگری (مانند پیگیری دعاوی در هیات های کار و تامین اجتماعی و .......)نظارت بر خدمات ایمنی( مانند معاینات طب کار، خدمات بهداشت حرفه ای و .........)

پاسخ مشاور 1398/03/18

سلام و درود بر شما
کرآفرینی در هر سطحی می تواند تاثیر بسزایی در زندگی شغلی شما داشته باشد. در راه اندازی کسب و کار هایی که مبتنی بر وب سایت فعالیت می کنند، علاوه بر تجهیزات و امکاناتی که برای ارائه به کاربران وجود دارند، سرمایه ای برای مطرح ساختن ویب سایت در موتورهای جستجو نیز وجود دارد. اگر از سرمایه کافی برخوردار نیستید می توانید از سرمایه گذار ها استفاده نمایید. 
در واقع وب سایتی را که شما مطرح ساخته اید شامل 3 قسمت میباشد. یک فروشگاه وسایل حفاظت فردی، و دو سرویس خدمتی جهت اجرای خدمات کار و کارگری و همچنین نظارت بر خدمات ایمنی.
در حالت کلی راه اندازی یک وب سایت و ارائه خدماتی در آن نیاز به تشریفات قانونی ندارد. اما برای این که کاربران به شما اعتماد بکنند و از خدمات شما بهره مند شوند، نیاز به یک ضمانت از سوی ارگان های معتبر می باشد. پس بهتر است با ارگان های معتبر وارد مذاکره شوید و بخش سرویس های وب سایتتان را به آن ها بسپارید. 
برای شروع کارتان باید به سراغ یک تعلیلگر کسب و کار بروید و ایده تان را با او در میان بگذارید. پس از مشخص شدن فاز های کامل پروژه به سراغ یک تیم طراحی وب سایت خوب بروید تا ایده تان را پیاده سازی نمایید. مرحله بعدی فراهم کردن تیم های لازم جهت ارائه خدمات به کاربران می باشد. در آخر شروع تبلیغات و استارت کار می باشد.
مطالعه مطلب ۱۰ گام سریع که به یک کارآفرین موفق تبدیل شویم در مجله کسب و کار شغل نت برای شما توصیه می شود.برچسب ها
کارآفرینی و درآمدزایی مشاوره کسب و کار راه اندازی مجموعه کاروصنعت وبسایت فروشگاهی وبسایت خدماتی