راه اندازی سایت با بازدهی بالا و هزینه کم


متن پیام شما 1398/05/18
سلام خسته نباشیدبا بودجه 500 هزار تومان هم میشه ی سایت راه اندازه کرد و به مرور براش هزینه کنمو اینکه موضوع سایت چی باشه که هم جدید باشه هم بتونم ازش کسب درامد کنمدر ضمن من ی نفرم و همکاری ندارمدر رشته تصویرگری و انیمیشن فعالیت میکنمممنون

پاسخ مشاور 1398/05/18

سلام دوست عزیز
در مورد بودجه ساختن یک سایت خدمت شما عرض کنم که کاملا بستگی به سایت مورد نظر شما دارد. رنج قیمت سختن یک سایت بسیار زیاد است و از 200 هزار تومان تا بالغ بر 50 میلیون تومان وجود دارد.
سایت هایی که ب مبالغ پایین ساخته می شوند معمولا برای سایت های شخصی و یا معرفی شرکتی به کار میروند.
اما در مورد موضوع سایت باید اشاره کنم که ایده ای که جدید باشد این روز ها به شد کم پیدا می شود. بلکه شما باید ایده های موجود را بررسی نمایید و ایده ای که هنوز در بازار اینترنت پتانسیل تقاضای بالایی دارد را انتخاب نمایید.
پیشنهاد من به شما با توجه به رشته تان راه اندازی وب سایتی در مورد انیمیشن و تصویر برداری می باشد. میتوانید از مباحث آموزشی این رشته استفاده نمایید و تولید محتوای آموزشی خودتان را در سایتتان قرار دهید. تجربه نشان اده است که سایت های آموزشی با کیفیت خیلی زود با کاربران بالایی مواجه می شوند.
همچنین توصیه میشود مطلب ۱۰ بهترین ایده برای شروع یک استارت آپ را دز مجله شغل نت مطالعه نمایید.
موفق باشید. برچسب ها
مشاوره کسب و کار کارآفرینی و درآمدزایی راه اندازی وب سایت با مبلغ 500 هزار تومان راه اندازی وب سایت با هزینه کم راه اندازی کسب و کار اینترنتی