انتخاب کار از بین طلاسازی، خشکشویی و یا تعویض روغنی


متن پرسش 1398/05/26
باسلام ۳۷ سالمه کارشناسی عمران دارم متاهل با یک بچه ساکن تبریز بدلیل نبود کار فعلا در آژانس کار میکنم تحت فشار شدید زندگی هستم .... حدود ۱۰۰ میلیون میتوانم جور کنم لطفا بفرمایید کار طلاسازی یا خشکشویی یا تعویض روغنی کدوم بهتره به هر ۳ تاشون علاقه دارم....اگر کسب و کار دیگری مد نظر شماست لطفا بفرمایید.با سپاس.

پاسخ مشاور 1398/05/26

سلام دوست عزیز
در مورد سوالی که مطرح کردید بهتر است کمی کامل تر توضیح دهید. برای انتخاب یک کسب و کار صرفا علاقه مطرح نمی باشد. بلکه داشتن تجربه در آن فیلد کاری، میزان سرمایه مورد نیاز برای آن کسب و کار، هدف از گسترده بودن آن کسب و کار و مواردی از این قبیل مطرح می باشد. 
با سر مایه ای که شما دارید پیشنهاد بنده راه اندازی کسب و کار تعویض روغنی می باشد. چرا که سرمایه خاصی لازم ندارد و شما پول انجام خدماتتان را میگیرید.
البته نکته قبل توجه برای همچین کسب و کاری انتخاب محل آن کسب و کاار می باشد. محلی را که انتخاب می کنید باید کم ترین رقابت را از نظر این کسب و کار داشته باشد. همچنین ترجیحا محل گذر و خیابان اصلی باشد.
برای شروع کسب و کارتان قیمت ها را پایین تر و کیفیت کارتان را بالاتر ببرید. تا مشتریان را به خود وفادار سازید و همچنین از مشتریانتان به عنوان مبلغی برای خو استفاده نمایید.
همچنین مطالعه مطلب ۶ گام برای شروع یک کسب و کار کوچک از مجله شغل نت برای شما توصیه می شود.
موفق باشیدبرچسب ها
کارآفرینی و درآمدزایی مشاوره کسب و کار خشک شویی تعویض روغنی طلاسازی انتخاب بین سه شغل