راه اندازی کار با سرمایه 100 میلیون تومان


متن پرسش 1398/06/24
با سلام و خسته نباشید خدمت شما خادمان مردم بنده چند ماهی هست که قصد دارم با مبلغ50تا100میلیونی که کل داراییم هست یه کار و کاسبی حلال راه بندازم ولی نمیدونم چیکار کنم که ریسکش کم باشه,ازتون خواهش میکنم نظرتون رو در مورد ایجاد شغل با این مبلغ اعلام کنید؟لطفا نظرتون رو بفرمایید و یه راهی جلوی پام بذارید ممنون

پاسخ مشاور 1398/08/02

شاید از نظر برخی افراد سرمایه 100 میلیون امروزه چیز ناچیزی باشد. اما لازم است بدانید که این میزان سرمایه اولیه برای شروع هر نوع کسب و کار بسیار عالی هست. من در مقاله راه اندازی کسب و کار با 10 میلیون نیز به این مورد اشاره کردم. اونایی که فکر می کنن کم هست به این فکر کنن که بعضی ها 100 میلیون سرمایه ندارن. حتی بیشتر افراد موفق از صفر با کمترین سرمایه ممکن شروع کردن.
پس اگر در حال حاضر شما صد میلیون سرمایه دارید لازمه بدونید که شرایط بسیار خوبی برای پیاده سازی کسب و کار و حتی کارآفرینی دارید. ممکن این میزان سرمایه از طریق ارثیه به شما رسیده باشد. یا اینکه شما از بانک وام گرفته اید. هیچ فرقی نمی کند.
یکی از مهمترین نکاتی که در رابطه با راه اندازی هر نوع کسب و کاری با هر میزان سرمایه وجود دارد، انتخاب راه درست می باشد. اینطور نیست که کسی ایده خلاقانه ای به شما پیشنهاد بدهد و شما با چشم و گوش بسته سرمایه خود را وارد آن ایده کنید. باید حواستان باشد که از این سرمایه و شرایط پیش آمده بهترین استفاده را داشته باشید.
گاهی افراد زیادی با انتخاب نادرست و راه اشتباه متاسفانه سرمایه خود را از دست می دهند. پس حتما قبل از این که ایده را انتخاب کنید، در رابطه با میزان سرمایه خود فکر کنید. البته همراه با انتخاب ایده هم می توانید فکر کرده و برنامه ریزی های لازم را انجام دهید.برچسب ها
کارآفرینی و درآمدزایی مشاوره کسب و کار راه ندازی کسب و کار با سرمایه 100 میلیون تومان شروع کار با سرمایه کم