مشاوره و راهنمایی برای کسب وکار


تهران
35 سال
لیسانس
کامپیوتر - نرم افزار
7 سال
1 نفر
شغل اصلی
متن پرسش 1399/04/18
با سلام
درگذشته با یه گروهی کسب وکاری راه اندازی کردم که متاسفانه بعد از سه سال به دلیل کوتاهی و انتخاب نادرست شرکا و مدیر عامل نتیجه مطلوب گرفته نشد و کار به نتیجه مطلوب نرسید و من تصمیم گرفتم که تیم رو ترک کنم و کار شخصی که مدیریتش با خودمباشه رو شروع کنم.
ولی به دلیل اینکه سه سال با یه تیم بودم الان که تقریبا یک ماه از این موضوع میگذره من هنوز نتونستم خودم رو پیدا کنم و حتی نمیدنم به چه کاری علاقه دارم و چه کاری میخوام انجام بدم.
تنها چیزی کهمطمئن هستم نمیخوام اینه که نمیخوام به کارمندی که سه سال پیش ترکش کردم برای آینده بهتر و انجام کسب و کار شخصی برگردم.
الان نیاز به مشاوره دارم تا بتونم راه درست رو پیدا کنم و تصمیم درستی بگیرم.

پاسخ مشاور 1399/04/18

سلام دوست عزیز
من فکر میکنم شما خودت رو پیدا کردی. منتها این دو راهی تصمیم گیری کمی شما رو تحت فشارگذاشته که طبیعیه. تصمیمتون قطعی که بشه به حالت خوب خودتون برمیگردید.
ممکنه سه سال قبل تصمیم درستی گرفته باشید و در شرایط اون زمانتون ترک کردن کارتون مناسب بوده باشه. اما قطعا مسئله ای که یک ماه ازش میگذره شما رو راحت تر به خودش جذب میکنه به علاوه این که شرایط این کار شاید برای شما مناسب تر باشه و همین طور بتونید کار خودتون رو هم راه بندازید. پیشنهاد من اینه که به موضوع یک ماه قبلتون فکر کنید.
موفق باشیدحمایت مالی
اگر پاسخ این مشاوره برای شما مفید بود می توانید با پرداخت تنها 2000 تومان از تیم شغل نت حمایت کنید حمایت مالی
مشاوره شغلی تلفنی
پیشنهاد می کنیم برای دریافت مشاوره تخصصی، از مشاوره تلفنی شغل نت استفاده نمایید
برچسب ها
کارآفرینی و درآمدزایی
مشاوره های مرتبط
پخت غذای خانگی
درباره نقل مکان از استان فارس به استان مازندران من در یکی از شهرهای استان فارس زندگی میکنم اینجا به خاطر نبودن شغل و درآمد خیلی مشکل دارم ولی دو تا خواهر توی مازندران دارم که میخوام برم و توی اون شهر زندگی کنم میخواستم ببینم این انتقال و تغییر مکان زندگی به صلاح هست یا نه ممنون

مغازه میوه فروشی
من میخوام یک مغازه میوه فروشی را بندازم

چه کاری
۳سال اغذیه داشتم الان سربازم تو شرایط کرونا اغذیه خوب نمیچرخه دست به چه کاری بزنم لیسانس معماری دارم

بیزینس پلن
سلام.روز بخیر من میخواستم یه کارگاه بسته بندی مواد غذایی راه بندازم.میخواستم لطف کنید و برای تدوین یک نقشه راه کمکم کنید مخصوصا در مقوله فروش و بازاریابی که بزرگترین چالش این کسب و کار محسوب میشه با تشکر

طراحی و‌دوخت مانتو
فروش آنلاین لباس زنونه(مانتو)

راه اندازی فروشگاه لباس و کیف و کفش و اکسسوری
سلام من قصد راه اندازی یک فروشگاه لباس و کیف و کفش و اکسسوری دارم و مغازه ای در این خصوص دیدم به متراژ صد متر مربع آیا به نظر شما در شرایط فعلی صلاح به انجام این کار هست؟

نمیدانم باید چه کاری انجام بدهم
من با ۳۷ سال سن بیمارم و هیچ درآمدی ندارم و این موضوع من رو خیلی خیلی آشفته کرده و سردرگم

پوشاک
من سعی دارم یک کار راه اندازی کنم میخوام یک business plan داشته باشم برای ایجاد قوی کار و درآمدزایی فروش پوشاک و اکسسوری و کفش

طراحی لباس
من دانش اموز رشته انسانیم. ولی علاقه ندارم و میخوام یروز مزون بزنم در تهران و بقیه شهرها و نمیدونم از کجا شروع کنم چون تو رشته مربوط به علاقمم نیستم.

مشاوره در خصوص ایجاد ایجاد اشتغال
سلام وقتتون بخیر مدتی‌ست دنبال اینم که یه اشتغال ایجاد کنم که علاوه بر داشتن درامد شخصی، کارآفارینی نیز داشته باشم ولی شغل مناسبی پیدا نمیکنم. صادقانه بخوام صحبت کنم ترس از شکست هم دارم بخاطر همین نیاز به کمک و همفکری دارم. ضمنا من از سال ۸۹ تا کنون در صنعت پتروشیمی مشغول بکار هستم