سوالات متداول از شغل نت


هدف از راه اندازی مرکز بزرگ کسب و کار شغل نت چیست؟
شغل نت با هدف ایجاد مرکزی جامع از کسب و کار با ارائه سرویس های کاربردی در جهت رفع کاستی های موجود و افزایش امکانات بازار مشاغل بنا نهاده شده است. به عبارتی ساده تر شغل نت شبکه ای تعاملی از از بازار مشاغل ایران می باشد و سعی بر آن دارد تا شبکه ای یکپارچه و قدرتمند را در اختیار شاغلین قرار دهد.
شغل نت چه سرویس هایی ارائه می دهد؟
سرویس هایی که تا کنون در مرکز کسب و کار شغل نت ارائه شده اند شامل سه مورد زیر می باشند:
  • بانک مشاغل
  • مجله کسب و کار
  • مشاوره شغلی
برای اطلاع یافتن از کاربرد دقیق هر یک از سرویس ها روی آن ها کلیک نمایید. وب سایت شغل نت با سرعت بالا در حال توسعه می باشد و سرویس های متنوع دیگری را در نظر دارد تا به این مرکز بیفزاید.
آیا سرویس های شغل نت هزینه دارند؟
خیر! سرویس های شغل نت به رایگان در اختیار کاربران قرار داده شده و هیچ هزینه ای ندارند.
چرا در شغل نت حساب کاربری بسازیم؟
با ایجاد حساب کاربری، علاوه بر این که شما عضوی از شبکه بزرگ کسب و کار شغل نت خواهید بود، می توانید به امکاناتی که نیاز به حساب کاربر دارند دسترسی داشته باشید. مواردی که شما بعد از ایجاد حساب کاربری در اختیارتان قرار خواهد گرفت:
  • ثبت کسب و کارتان در بانک مشاغل
  • عضویت در مجله نامه
  • استفاده از سیستم مشاوره با ثبت نام
ایجاد حساب کاربری در شغل نت رایگان است و به سادگی از طریق این لینک امکان پذیر خواهد بود: به شغل نت بپیوندید
ثبت کسب و کارمان در بانک مشاغل شغل نت شرایط خاصی دارد؟
خیر. شما می توانید اطلاعات کسب و کارتان را در بانک مشاغل شغل نت ثبت کرده و آن را برای هم شهریان خود به نمایش بگذارید. ثبت کسب و کارتان در شغل نت شرایط خاصی ندارد و تنها نیاز است تا شما در وب سایت شغل نت ثبت نام کرده باشید.
آیا می توان کسب و کارمان را در شغل نت ویژه کنیم؟
بله. امکان ویژه کردن کسب و کار ها در بانک مشاغل وجود دارد و شما می توانید کسب و کار خود را به تعداد بیشتری از بازدید کنندگان به نمایش بگذارید.
آیا تمام مطالب مجله کسب و کار شغل نت توسط تیم تولید محتوا خودش نوشته شده اند؟
خیر این گونه نیست. برخی از مطالب موجود در مجله شغل نت از منابع دیگری گردآوری شده اند و نام منبع نیز زیر مطلب به نمایش گذاشته شده است.
ارسال مطلب به نام کاربران چگونه است؟
شما در صورت تمایل می توانید مطلبی را در چهارچوب دسته بندی موضوعی شغل نت برای نویسندگان ما ارسال نمایید و پس از بررسی با نام شما در وب سایت به نمایش گذاشته خواهد شد.
چگونه از مطالب داغ مجله شغل نت با خبر شویم؟
سرویس مجله شغل نت ین امکان را در اختیار کاربران خود قرار داده است تا با عضویت در مجله نامه، هر روز از مطلب جدید و مورد علاقه خود با خبر شوند.
آیا مشاورین شغل نت دارای مدرک معتبر و تجربه کافی در زمینه کسب و کار می باشند؟
بله قطعا! سرویس مشاوره شغل نت ز متخصصین با تجربه استفاده نموده و تلاش دارد تا بتواند به بهترین نحو از کاربران خود حمایت نماید.
مشاوره بدون ثبت نام چگونه صورت می گیرد؟
شما می توانید از مشاوره بدون ثبت نام استفاده نموده و پس از طرح سوال خود و دریافت کد پیگری از پاسخ خود مطلع شوید.
مشاوره با ثبت نام چه تفاوتی با مشاوره بدون ثبت نام دارد؟
در مشاوره بدون ثبت نام شما امکان طرح تنها یک سوال را خواهید داشت و برای سوال های دیگر باید پرسش های جدیدی را ایجاد نمایید. اما در مشاوره با ثبت نام شما این امکان را خواهید یافت تا چندین سوال را در یک پرسش مطرح نمایید و در صورتی که بعد از مشاهده پاسخ مشاورین به جواب کافی نرسیدید و مجددا تمایل به طرح سوال دیگری داشتید، می توانید به این کار بپردازید.
برنامه های توسعه شغل نت بر چه اساس پیگیری می شوند؟
مرکز کسب و کار شغل نت با هدف ایجاد چندین سرویس شروع به کار نموده و با سرعت در حال توسعه و راه اندازی سرویس های دیگر خود می باشد.
درآمد مرکز شغل نت چگونه تأمین می شود؟
از آن جایی که سرویس های شغل نت رایگان بوده و همچنین تیم گرداننده گان آن اعتقادی به تبلیغات ندارند، هزینه های مورد نیاز خود را از طریق حمایت مالی شما کاربران عزیز و همچنین مرکز وابسته خود تأمین می نماید.
چه راه هایی برای ارتباط با شغل نت وجود دارد؟
برای ارتباط با شغل نت شما می توانید از موارد زیر استفاده نمایید:
  • فرم تماس با ما
  • ایمیل شغل نت - info@shoghlnet.com
  • تماس با واحد پشتیبانی - 09034963499