درباره شغل نت

در بازار مشاغل آزاد رقابت تنگاتنگی به وجود آمده است. صاحب هر کسب و کار باید بتواند خریداران را به سمت خود جذب نماید. اما این کار ساده نیست! البته مشتریان یک بار مصرف برای کسب و کار سودی نخواهند داشت. شغل نت ابزار مدیریت مشتری آنلاین می باشد که به شاغلین این امکان را می دهد تا مشتریان را به کسب و کار خود وفادار و پایبند سازند. همچنین با ارائه سرویس های جانبی مفید سعی بر آن داشته است تا مرکز و شبکه ای عظیم از کسب و کار را راه اندازی نماید. سرویس هایی همچون مشاوره شغلی که توسط مشاوری با تجربه در زمینه های مرتبط با کسب و کار و موفقیت مدیریت می شود و همچنین مجله کسب و کار که روزانه مطالب مختصر و مفیدی را منتشر می نماید.

شغل نت چه کاری انجام می دهد؟

مدیریت مشتری آنلاین ابزار لازم و قدرتمندی می باشد که شغل نت در اختیار شاغلین قرار داده است. ابزاری با امکانات کاربردی و تحلیل شده شما را قادر خواهد ساخت تا مشتریان را به کسب و کار خود میخ کوب نمایید. در زیر برخی از مهم ترین امکانات سیستم مدیریت مشتری شغل نت را بخوانید.
 • صفحه اختصاصی کسب و کار

  داشتن یک صفحه اختصاصی از کسب و کارتان در اینترنت تاثیر اجتناب ناپذیری را برای رونق و سودآوری خواهد داشت. شغل نت این امکان را به رایگان محیا ساخته تا به جای پرداخت هزینه قابل توجه برای ساختن وب سایت، می توانید تنها با درج اطلاعات دلخواه خود یک صفحه اختصاصی داشته باشید واز کد صادر شده در شغل نت را برای معرفی کسب و کار خود به دیگران استفاده نمایید.

 • مدیریت بن تخفیف

  شما بعد از خرید مشتریتان می توانید بن تخفیفی را به مبلغ مورد نظر خود برای آن ها در شغل نت اختصاص دهید. این بن های تخفیف برای اون در حساب کاربریش ذخیره می ماند تا زمانی که به مبلغ قابل توجهی رسیدند از شما درخواست کالایی را خواهد داشت وشما می توانید بن های تخفیف او را تصویه کنید.

 • نمایش محصولات

  این امکان در شغل نت با استفاده از صفحه جستجو محصولات فراهم است و شما می توانید محصولات خود را چه برای مشتریان خود و چه برای سایر کاربران شبکه بزرگ شغل نت به نمایش بگذارید. مشتریان با تعیین ویژگی های مورد نظر خود می توانند به محصول شما دستیابند و برای خرید آن به کسب و کار شما بیایند و یا با شما تماس بگیرند.

 • ارسال پیامک و ایمیل

  در هر کسب و کار لازم است تا مشتریان از خبر خاصی مطلع شوند. برای مثال تخفیف های روزانه محصولات، جابه جایی محل کسب و کار و یا هر مورد دیگری. در شغل نت می توانید تنها با نوشتن متن مورد نظر و کلیک روی دکمه ارسال برای تمام مشتریانتان پیامک و یا ایمیل ارسال نمایید.


سرویس های جانبی شغل نت چه هستند؟

 • مشاوره شغلی

  دسترسی به مشاورین با تجربه و ماهر در زمینه کسب و کار و موفقیت کاریست مشکل و هزینه بردار که در شغل نت به رایگان وسریع میسر شده است. شما بدون نیاز به ثبت نام پرسش خود را در درج می کنید و با استفاده از کد پیگیری نمایش داده شده توسط سیستم، در کم ترین زمان ممکن از پاسخ مشاورین شغل نت بهره مند شوید. همچنین برای دریافت مشاوره بهتر با پیام های متعدد می توانید بعد از ثبت نام در سایت و استفاده از پنل کاربری خود، با پرداخت هزینه اندکی مشاوره تخصصی دریافت نمایید.

 • مجله کسب و کار

  مجله ای با بیش از صد ها مطلب جذاب و کاربردی از کسب و کار، موفقیت، خلاقیت، کارآفرینی و عناوین دیگر، برای هر فردی که به آگاهی برای رسیدن به هدف اعتقاد دارد سرویس قابل توجهی می باشد. همچنین قابلیت عضویت در خبرنامه در این سرویس وجود دارد تا هر روز امکان دریافت مطالب جدید از دسته بندی موضیوعی دلخواه خود را داشته باشید


شغل نت واقعا رایگان است؟!

بله شغل نت رایگان است. شما می توانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای کسب و کارتان را ثبت کنید، محصولات و خدماتتان را به نمایش بگذارید، مشتریانتان را مدیریت نمایید و مشاوره شغلی بگیرید. اما پلن های تجاری شغل نت تنها با هزینه اندکی می توانند امکانات بیشتری را در اختیارتان قرار دهند. افزودن بدون محدودیت مشتری و محصولات، مشاوره اختصاصی، ارسال پیام به مشتریان و امکاناتی از این قبیل در بردارنده هزینه ناچیزی خواهند بود.

چشم انداز شغل نت چه نقطه ای را نشانه می رود؟

هدف از پروژه شغل نت، راه اندازی شبکه ای جامع و قدرتمند برای برقراری عصر نوین ارتباطات شاغلین و مشتریان می باشد. شغل نت در حال حاضر با سه سرویس کاربردی مشغول فعالیت می باشد و پلن های دیگر آن در فازهای بعدی پروژه پیاده سازی خواهند شد. چشم اندازی که تیم شغل نت نشانه رفته است ایجاد مرکزی تخصصی از کسب و کار می باشد که با ارائه تمام سرویس های لازم در این زمینه به آن خواهد رسید.