وب سایت تان را از ما بخواهید

در دوره نوین بازار مشاغل، طراحی وب سایت و داشتن اپلیکیشن برای هر کسب و کاری از ارکان مهم محسوب می شود. بسیاری از مشتری ها از کانال فضای مجازی وارد کسب و کار شما خواهند شد. و همچنین با وجود وب سایتی هم قامت کسب و کارتان می توانید به اعتبارتان بیافزایید. مجموعه با سابقه شغل نت با در اختیار داشتن تیمی قدرتمند این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با قیمتی مناسب و کیفیتی بالا، وب سایتی درخور کسب و کارتان سفارش دهید.
برای ثبت سفارش، به شماره 09034963499 پیامک و یا در واتس اپ پیام دهید.

مراحل کار در شغل نت چه هستند؟

زمانی که سفارش شما به دست ما رسید کار تیم شغل نت آغاز می شود. در کم تر از 24 ساعن با شما تماس گرفته می شود و پیرامون تمام مسائل مرتبط با پروژه مورد نظر شما صحبت خواهد شد. در این میان مسائل مرتبط با ویژگی های کلی پروژه و تعرفه های مورد نیاز پروژه شما نیز بیان خواهند شد. تمام مراحل نیازسنجی، تحلیل و طراحی در کم تر از 5 روز با شما هماهنگ شده و انجام خواهند شد.
 • نیاز سنجی دقیق پروژه

  در این مرحله با توجه به موارد کلی که در مذاکرات ابتدایی مطرح می شوند، موارد جزئی در اختیار شما قرار می گیرند تا بتوانید از میان آن ها انتخاب کنید. و یا در صورتی که ویژگی جدیدی مد نظر شما باشد می توانید آن را بیان نماید.

 • تحلیل و زمان بندی پروژه

  مرحله تحلیل و زمان بندی پروژه کاملا توسط تیم تحیل با تجربه شغل نت انجام می پذیرد. نتایج این مرحله نیز در قالب های مشخص و استاندارد در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا از جزئیات کار با خبر باشید.

 • پیاده سازی و برنامه نویسی

  مرحله پیاده سازی و برنامه نویسی نیز توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی شغل نت انجام خواهد پذیرفت. در این مرحله از به روزترین تکنولوژی ای مناسب پروژه شما استفاده خواهد شد.

 • استقرار، آموزش و پشتیبانی

  در فاز نهایی، پس از تست و استقرار پروژه جلسه ای مبنی بر آموزش شما جهت کار با وب سایت برگزار خواهد شد. همچنین در صورت تمایل شما می توانید پشتیبانی پروژه خودتان را نیز به تیم شغل نت بسپارید.


سرویس های جانبی شغل نت چه هستند؟

 • مارکتینگ و شبکه های اجتماعی

  کانال قابل توجه دیگری از مشتریان توسط شبکه های اجتماعی برای کسب و کار شما خواهند آمد. مارکتینگ در دنیای کسب و کار تاثیر پررنگی به خود گرفته و این کاری است که تیم شغل نت به خوبی می تواند برای شما انجام دهد.

  خدمات سئو و افزایش بازدید سایت

  تیم شغل نت علارغم این که در مراحل تحلیل و برنامه نویسی نکات سئو پروژه شما را به خوبی رعایت می کند، می تواند کار خدمات سئو پس از استقرار را نیز برای شما انجام دهد.


چشم انداز نهایی از طراحی سایت توسط تیم شغل نت

تیم شغل نت با دوربردی مناسب و برنامه ریزی شده پروژه شما را انجام خواهد داد. زمانی که شما وب سایت تان را از مجموعه شغل نت تحویل می گیرید در واقع در ابتدای تجربه شما از پیوند موثر فضای مجازی با کسب و کار خود خواهید بود.
پس زمان را از دست ندهید و همین الان برای ثبت سفارش خود اقدام نمایید 09034963499