درباره شغل نت

شغل نت با هدف راه اندازی مرکز تخصصی مشاوره کسب و کار راه اندازی شده و سرویس های متنوعی را در این باره ارائه می دهد. مشاوره اینترنتی بدون ثبت نام، مشاوره اینترنتی با ثبت نام و مشاوره تلفنی از مجموعه سرویس هایی می باشند که شغل نت تا کنون راه اندازی نموده و به سرعت به دنبال راه ندازی سرویس های بیشتر می باشد. مشاورین متخصص و با تجربه در کنار یکدیگر جمع شده اند تا بهترین مشاوره ها را به پرسش ها هموطنان عزیز ارائه نمایند.

شغل نت چه کاری انجام می دهد؟

هر فردی خواه یا ناخواه باید به دنبال درآمد و کسب و کاری در زندگی خود باشد. شغل نت بستری را فراهم کرده است تا شما بتوانید در مسیر درست قرار گرفته و بهترین راه را برای زندگی شغلیتان انتخاب نمایید.
 • مشاوره اینترنتی بدون ثبت نام

  ساده ترین راه برای دریافت مشاوره از مشاورین شغل نت، انتخاب مشاوره بدون ثبت نا می باشد. شما بسیار راحت و به رایگان متن پرسش و فیلد های مربوط به سوالتان را وارد می کنید و دکمه ثبت را کلیک می کنید. سپس بلافاصله سیستم برای شما کد پیگیری را صادر میکند. شما میتوانید با استفاده از آن کد پیگیری در صفحه پیگیری پرسش پاسخ خود را مشاهده نمایید.

 • مشاوره اینترنتی با ثبت نام

  برای استفاده از مشاوره اینترنتی با ثبت نام شما به راحتی از منو حساب کاربری در سایت ثبت نام نموده و سپس وارد حساب کاربری تان می شوید. دقت داشته باشید که مزایای مشاوره با ثبت نام این است که شما می توانید لیست مشاوره های خود را داشته باشید و بعدا به راحتی آن ها را مشاهده نمایید. همچنین امکان ثبت چند پرسش در ادامه پاسخ مشاور برای شما وجود خواهد داشت.

 • مشاوره تلفنی

  در مشاوره های اینترنی ممکن است برای مواردی که پرسش شما نیاز به پاسخ های طولانی و اطلاعات دقیق از شما داشته باشد، کیفیت لازم در پاسخ موجود نباشد. به همین جهت مشاوره تلفنی راه اندازی شد تا بتوان به راحتی تبادل اطلاعات صورت پذیرد.


سرویس های جانبی شغل نت چه هستند؟

 • مجله کسب و کار

  مجله ای با بیش از صد ها مطلب جذاب و کاربردی از کسب و کار، موفقیت، خلاقیت، کارآفرینی و عناوین دیگر، برای هر فردی که به آگاهی برای رسیدن به هدف اعتقاد دارد سرویس قابل توجهی می باشد. همچنین قابلیت عضویت در خبرنامه در این سرویس وجود دارد تا هر روز امکان دریافت مطالب جدید از دسته بندی موضیوعی دلخواه خود را داشته باشید


شغل نت واقعا رایگان است؟!

بله شغل نت رایگان است. شما می توانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای کسب و کارتان را ثبت کنید، محصولات و خدماتتان را به نمایش بگذارید، مشتریانتان را مدیریت نمایید و مشاوره شغلی بگیرید. اما پلن های تجاری شغل نت تنها با هزینه اندکی می توانند امکانات بیشتری را در اختیارتان قرار دهند. افزودن بدون محدودیت مشتری و محصولات، مشاوره اختصاصی، ارسال پیام به مشتریان و امکاناتی از این قبیل در بردارنده هزینه ناچیزی خواهند بود.

چشم انداز شغل نت چه نقطه ای را نشانه می رود؟

شغل نت به دنبال آن است تا بهترین بستر برای ارائه مشاوره شغلی را برای هموطنان خود فراهم سازد. و در هر کجای ایران صحبت از مشاوره کسب و کار شد نام شغل نت در ذهن ها نقش ببندد.