خدمات آرایشگری


متن پرسش 1398/06/14
با سلام و خسته نباشید دختری ۲۶ ساله هستم از قم که در زمینه آرایش و پیرایش در دو الی سه گرایش مهارت کسب کردم، ولی چون هنوز کارم نوپا است و به صورت غیر رسمی و سیار خدمات انجام میدهم گرفتن پول از مشتری خودش دردسر بزرگی ست، اصلا اصول دریافت حق الزحمه و ... را بلد نیستم. آیا ثبت قیمت خدمات در یک بروشور و ارائه آن به مشتری ،کمکی به کارم میکند ؟یا اینکه کار دیگری باید انجام دهم؟ اگر ممکن است کتابی در این زمینه معرفی کنید ،ممنون

پاسخ مشاور 1398/06/17

سلام و درود بر شما
داشتن دانش در چند گرایش از یک فیلد کاری موقعیت مناسبی می باشد برای درآمدزایی. اما باید دقت داشته باشید که همیشه داشتن دانش برای انجام و شروع کار کافی نیست. بهتر است مدت زمانی را در یک کسب و کار معتبر مشغول به کار شوید تا فوت و فن کار را فرابگیرید. و همچنین روال قیمت گذاری برای خدماتتان را.
داشتن یک بروشور و نمایش خدمات و تعرفه های آن ها می تواند کمک کننده باشد برای شما و افزایش اعتبارتان نزد مشتری. پس این کار را انجام دهید.
همچنین می توانید کسب و کار و خدمات و و محصولاتتان را به همراه قیمت های آن ها در سرویس مدیریت مشتری شغل نت به رایگان ثبت نمایید. از این لینک استفاده نمایید.
در صورت داشتن سوالات بیشتر مشاوره جدیدی را ایجاد نمایید.
موفق باشیدبرچسب ها
بهره وری و فروش کارآفرینی و درآمدزایی مشاوره کسب و کار خدمات آرایشگری راه اندازی شغل آرایشگری زنانه داشتن بروشور برای کسب و کار ثبت کسب و کار و محصولات در اینترنت