مشکل در ایده


متن پرسش 1398/06/08
سلام خسته نباشید بنده 2 تا ایده برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی دارم اما اینکه کدوم واقعا بهتر هستش رو نمیدونم و مشکل برخوردم در انتخاب ایده ایده اول یک سایت و اپ دایرکتوری جامع هستش و ایده دوم یک سایت آموزشی مختص کودکان در زمینه هایی مثل رباتیک،زبان،چرتکه و ...

پاسخ مشاور 1398/06/16

سلام دوست عزیز
برای بررسی یک ایده در دنیای وب سایت ها، باید به نوع ایده و شرایط خودتان نگاهی بیندازید. دقت داشته باشید که منظور از نوع ایده سبکی می باشد که هر ایده در ان دسته بندی قرار می گیرد. برای مثال ایده شما یا در نوع سرویس محور است یا در نوع دیتا محور و یا در نوع سازمانی می باشد.
ایده اول شما یک وب سایت سرویس محور است که نیاز به تیم توسعه و پشتیبانی قوی دارد و باید یک شرکت قدرتمند پشت آن باشد. که پیشنهاد می شود سمت آن نروید. ایده دوم شما چون با تولید محتوا در ارتباط است، از جانب موتور جستجوی گوگل کمک می شوید تا سریع تر به کاربران و بازدید کنندگان زیادی دست یابید. همچنین دقت داشته باید که برای پیاده سازی وب سایتتان باید گروه معتبری را انتخاب نمایید تا هم ظاهر و هم تجربه کاربری مناسبی را برای شما پیاده سازی نماید. می توانید برای این کار با پشتیبانی همین وبسایت تماس بگیرید.
همچنین توسیه می شود مطلب ۲۰ استراتژی بازاریابی استارت آپ ها که همیشه جواب می‌دهد را از مجله کسب و کار شغل نت مطالعه نمایید.
موفق باشیدبرچسب ها
کارآفرینی و درآمدزایی مشاوره کسب و کار استارت آپ راه اندازی استارت آپ ها انواع استارت آپ انواع ایده برای راه اندازی استارت آپ